2. Kadra

Dyrektor - mgr Paweł Błachowicz

Wicedyrektor - mgr Elżbieta Dereń

Kadra pedagogiczna Przedszkola nr 2 w Bystrzycy Kłodzkiej jest doskonale przygotowana do pełnienia funkcji nauczyciela przedszkola. Wszystkie nauczycielki mają pełne kwalifikacje z zakresu pedagogiki przedszkolnej, ale wciąż doskonalą swoją wiedzę pedagogiczną na studiach podyplomowych, kursach i szkoleniach.  Stopnie awansu zawodowego nauczycieli zatrudnionych w naszym przedszkolu:

•  2 nauczycielki początkujących
  •  5 nauczycielki mianowane
  • 10 nauczycielek dyplomowanych

Zajęcia z religii na życzenie rodziców odbywają się w każdej grupie. Katechezę prowadzi mgr Danuta Jopek.

W przedszkolu organizowane są zajęcia z języka angielskiego w grupach dzieci 3-6 letnich.

Pracownicy administracji:

• Ewa Zdziennicka - referent ds. administracyjnych
  • Barbara Frątczak - referent ds. sekretariatu
  • Anna Lawin -Nicińska - intendent /referent ds. kadrowych

W przedszkolu zatrudnieni są też pracownicy obsługi, którzy z wielkim zaangażowaniem wykonują swoją pracę, by dzieci i rodzice byli zadowoleni z naszych usług.

Nad właściwym stanem technicznym czuwa Pan konserwator, który zimą dba również o właściwą temperaturę w pomieszczeniach przedszkolnych.

• Mirosław Jakubowski - ul. Wojska Polskiego, ul. Mickiewicza