Szanowni Państwo !!!

Kontynuując dobrą praktykę przedszkola proszę o nieprzygotowywanie prezentów dla pracowników naszej placówki w związku z Dniem Edukacji Narodowej. Ogromną radością i największym okazaniem wdzięczności są dla nas laurki itp. wykonane przez dzieci wspólnie z rodzicami. Naturalnie istnieje możliwość wręczenia bukietu ale bardzo proszę, aby jego wartość była symboliczna. Pracę wykonujemy za wynagrodzenie i z pasją, więc nie potrzebujemy materialnych dowodów wdzięczności. Rozwój Państwa dzieci jest dla nas najwyższym dobrem. Oczywiście jeśli Państwo dysponujecie wolnymi finansami i macie ochotę na doposażenie przedszkola to będziemy ogromnie wdzięczni. Nauczyciel wychowawca zna bieżące potrzeby grupy i pomoże maksymalnie efektywnie wykorzystać Państwa środki w celu urozmaicenia procesu dydaktycznego Państwa dzieci.

Paweł Błachowicz

Dyrektor Przedszkola nr 2